Hoppa till innehållet

Kakor på Huge.se

Vi använder kakor (cookies) för att ge dig bästa möjliga funktion på vår webbplats. Innan du godkänt sätter vi bara nödvändiga kakor. Du kan välja vilka kakor vi får använda. Vad är kakor?

Så ska vi få hissen på Sjödalstorget 11 att fungera bättre

Centrala Huddinge
Just nu har vi en del problem med hissen på Sjödalstorget 11. Vår hissreparatör är inkopplad för att lösa detta, men väntar på reservdelar för att få i gång hissen igen.

Förhoppningsvis går det att få i gång hissen inom kort. Vi beklagar att detta tar tid och hoppas att det inte ställer till det alltför mycket i vardagen för dig som bor i huset.

Ny hiss på gång

Framöver har vi också planerat att modernisera hissen för att se till att den fungerar bra även i framtiden. Vi återkommer med mer information om detta inför att det är dags.

Frågor?

Har du frågor kring hissen eller något annat i ditt hus är du välkommen att kontakta vår kundservice på 08-502 360 10.

Publicerad:

Senast uppdaterad: